WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

      YTL ENERJI, özellikle Petrol & Gaz Sektöründe 30 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği güven ile yurtiçi ve dışında tamamlamış olduğu anahtar teslim projeler ile kendisine haklı bir yer edinmiştir. Özellikle 2008 yılında yaşanan Global Ekonomik Krizin bir yansıması olarak ülkemizde uygulanan sıkı para politakalarının etkisi firmamız gelişme politikasını öncelikli olarak dış pazarlara açılma, komşu ülkelerde yapılan projelere katkı ve katılım sağlayarak devamlı büyüme hedefine odaklanmıştır.

    Bu kapsamda firmamız, özellikle mühendislik bilgi birikimi, geçmiş iş tecrübeleri ile öz sermayesine güverenerek birbirinden kıymetli işverenlerine tasarım, projelendirme, imalat, montaj ve devreye alma hizmetleri vermiştir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen zaman içinde tamamlamış olduğumuz ve herbiri bizim için çok özel olan bütün projelerde kendi kabiliyetimizi ve sınırlarımızı sonuna  kadar zorlayarak bize güvenen işverenlerimizin takdirlerini alarak, sözünü verdiğimiz bütün projeleri başarı ile tamamlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. YTL Enerji artık sadece ülkemizde değil bölgemizde de tanınan bir marka olmuştur, hedefimiz bütün dünyada mühendislik ilkelerine sadık, dürüst ve rekabetçilikten ödün vermeyen bir marka olarak devamlı büyümektir.

     YTL Enerji olarak faaliyetlerimizi gerçekleştirirken çalışanlarımıza yönelik her türlü zararın önlenebilmesi maksadı ile kalite standartlarımızı devamlı geliştirmekteyiz. Bu doğrultuda İş Sağlığı ve Güvenliği’ni (İSG) temel değerlerimizden biri olarak görmekteyiz. Bu sorumluluğun bilincinde olarak, dünyanın bir çok noktasında çalışırken herbirimizin işini en güvenli şekilde tamamlaması ve evlerimize sağlıklı şekilde dönmemiz en büyük kazançlarımızdan birisidir.

    YTL Eerji olarak, "İş Güvenliği, İşçi Sağlığı, Emniyet ve Çevre Koruma" konularında müşterilerine eğitimler vermek, tehlikeli ortamlarda çalışma için teorik ve uygulamalı vaka çalışmaları yapmak (HAZOP), "Acil Durum Planları" hazırlamak firmamızın uzmanlık alanı kapsamındaki diğer hizmetleridir.

  Ayrıca tamamlamış olduğu projelerde, devreye alma işlerini müteakip işletme personeline de eğitim ve sertifika vermektedir.

Bilgi Talep Formu